Обява Премиум

Търговски представител

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен партньор, търсим да назначим:

Ключови отговорности:

• Осъществяване на контакти с нови клиенти, договаря условия и извършва нови продажби;

• Планира и изпълнява своите дейност в продажбите;

• Отговаря за контакти с потенциални клиенти и се занимава с дългосрочни продажбени процеси;

• Изготвя планове за действие;

• Изготвя презентации, оферти, договори, приложения (пробване на продукти), привеждане в действие обслужването на нови клиенти;

• Отчита се пред периодично и при поискване пред Мениджър „Продажби” и изготвя отчети за работата си.

Ключови изисквания:

• Опит в търговията е предимство;

• Oпит във воденето на преговори и презентации;

• Много добри познания за MS Office;

• Високо ниво на вътрешна мотивация, готовност и желание за активни продажби;

• Свидетелство за управление на МПС.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.