Обява Премиум

Електрончик (Електротехник)

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света. За нашият партньор, търсим да назначим:

Отговорности:

• Участва в провежданите профилактики и прегледи на електросъоръженията измервателната апаратура, пряко свързани с производствения процес и производствените линии;

• Изучава условията на работа на оборудването, отделните възли и детайли, разкрива причините за преждевременното им износване;

• Работа със сензори (ултразвукови, индуктивни, оптични, лазерни и др.);

• Работа с индустриални контролери и HMI;

• Знания и опит в разчитането на електрически схеми;

• Реализиране на нови проекти за оптимизиране на параметрите и софтуера на производственото оборудване.

Изисквания:

• Минимум средно техническо образование. Висше техническо образование ще се счита за предимство;

• Опит в настройване и програмиране на измервателни уреди, процеси и системи за електрозадвижвания;

• Притежание на най-малко трета квалификационна група по електробезопасност.

Ние предлагаме:

• Работа на 3 сменен режим;

• Мултиспорт карта;

• Допълнително здравно осигуряване;

• Осигурен транспорт;

• Възможност за работа и кариерно развитие в международна компания.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.