Обява Класик

ПРОДАВАЧ ПОРЪЧКИ ПО ТЕЛЕФОН (call center agent/кол център агент)

Агент продажби по телефон с български език

Здравейте, Ние сме Modern Bulgaria - българска компания изцяло насочена към директна и електронна търговия на стоки за бита. Ние внасяме най-качествените и достъпни за всеки продукти, които са неделима част от нашето ежедневие и ги разпространяваме на българския пазар.

Ние сме амбициозен екип от специалисти с дългогодишен стаж в търговията. От опит знаем, че огромен проблем на потребителя е, че мисли, че съвременното оборудване за дома му е непосилно финансово за него и задължително качественият продукт изисква огромни средства. Ние даваме възможност на обикновения потребител да се докосне до най-съвременните технологии, използвани в цял свят, с цел улеснение на неговото ежедневие на разумна цена. Всички продукти са висококачествени и изпитани във времето си и днес намират почва и на българския пазар.

Във връзка с разрастване на ModernBulgaria , компанията обявява конкурс за позиция Агент продажби по телефон с български език .

• Общителен човек ли сте?

• Смятате ли, че притежавате спортен дух?

• Мечтали ли сте да работите и генерирате неограничени доходи ?

Ако отговорихте положително на тези въпроси, то следващото предложение е точно за Вас!

Какво предлагаме ние:

• Стартово обучение от А-Я

• Работа на трудов договор – реални осигуровки върху цялата сума

• Възнаграждение без лимит, в зависимост от представянето – твърда заплата + мотивираща бонусна система.

• 6-часов работен ден ; график на смени - от 10:00 до 16:00

• Личностно и професионално развитие – стартово и последващи търговски обучения;

• Ежедневен мониторинг и обучения за подобряване на продуктивността;

• Изграждане на знания и умения, които са от полза не само в професионален, но и в личен план;

• Възможност за развитие и професионално израстване в компанията; • Възможност за работа в офиса на компанията, както и изцяло дистанционно след минаване на изпитателният срок от 6 месеца ;

• Уютен модерен офис в столицата • Млад и амбициозен колектив

Какво очакваме от вас:

• Отлична дикция и речева култура;

• Силно развити комуникативни умения;

• Мотивация, енергичност, позитивна нагласа, готовност за нови предизвикателства;

• Желание за реализиране на финансова печалба;

• Желание за развитие и усвояване на нови знания в сферата на продажбите;

• Предишен опит в кол център ще се счита за голямо предимство;

• Отлични компютърни познания (MS Office);

Отговорности:

• Осъществяване на продажби, чрез изходящи телефонни обаждания

• Поддържане на добри отношения със съществуващите клиенти на компанията

• Работа с база данни

Какво следва, ако документите ви бъдат одобрени, в няколко удобни стъпки, направени изцяло от вашия дом:

Стъпка 1 – Очаквайте обаждане с покана за интервю Стъпка 2 – Провеждане на интервю в офиса на компанията Стъпка 3 – Обратна връзка чрез телефонно обаждане, с информация дали сте одобрен за позицията; Стъпка 4 – Насрочване на стартово обучение Стъпка 5 – Подписване на трудов договор Стъпка 6 – Стартиране на работа

При одобрение кандидатите имат възможността да стартират работа веднага !

Ако смятате, че отговаряте на нашите изисквания, кандидатствайте!