Служител маркиране и пакетиране на продукти

За наш клиент, лидер в онлайн търговията набираме мотивирани кандидати за работа в логистичен склад в град София. Предишният опит не е задължителен!

СЛУЖИТЕЛИ МАРКИРАНЕ И ПАКЕТИРАНЕ НА ПРОДУКТИ

Какви ще бъдат Вашите задължения:

  • маркиране на събрани артикули по поръчки;
  • проверка за добър търговски вид на продуктите;
  • поставяне на съответните продукти в хартиени пликове.

Повече за условията:

  • Постоянна работа на трудов договор и пълни осигуровки;
  • Работа в логистична база на онлайн магазин;
  • Добро въвеждащо обучение при започване на работа;
  • Възможност за работа на смени (без нощни) или редовна смяна;
  • Много добри месечни възнаграждения (от 1800 до 2500+ лв.);
  • Възможности за развитие в компанията;
  • Допълнителни придобивки: безплатен фирмен транспорт, отсъпки при пазаруване и други.

Какви са изискванията:

  • Отговорност към поетите задачи;
  • Енергичност и прецизност в работата;
  • Способност за работа в екип.

Как да кандидатствате: Изпратете ни Вашата автобиография, като използвате бутона по-долу! Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Телефон за връзка: +359 887 40 40 75

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси или комисионни!

Лицензи за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и 2963 от МТСП.