Обява Класик

ХАРДУЕРЕН ТЕХНИК, ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА

Mellon Bulgaria като част от семейството на Mellon Group е водеща международна компания, предлагаща специализирани технологични решения и услуги с добавена стойност, чиято цел е да посрещне нуждите на финансовите институции и големи търговски организации. Част от продуктовата ни гама предлагана на клиентите на българския пазар включва - банкомати, пос терминали, устройства за персонализация на банкови карти. За Техническия ни отдел в град София търсим:

ХАРДУЕРЕН ТЕХНИК

Основни задължения:

  • Инсталиране, диагностика и поддръжка на хардуер при клиенти в рамките на град София и София област;
  • Комуникация и връзка с клиенти по телефона при възникнали технически проблеми;
  • Мониторинг на работоспособността и функционалността на продуктите;

Изисквания:

  • Техническо образование;
  • Компютърна грамотност;
  • Шофьорска книжка кат.B /активен шофьор/;
  • Умения за любезна и ефективна комуникация с клиенти;
  • Владеене на английски език на работно ниво би било предимство;

Ние Ви предлагаме:

  • Динамична и интересна работа;
  • Възможност за развитие и професионално израстване;
  • Стандартно работно време;
  • Работа в спокойна атмосфера в сплотен и приятелски настроен екип;
  • Карта за обществен транспорт в град София, за цялата градска мрежа;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Трудов договор с пълно осигуряване;

Ако нашето предложение ви е заинтригувало, ще очакваме CV-то ви.